poniedziałek, 15 listopada 2010

Konkurs...

Kochani,

mam prośbę. A właściwie zachętę. Propozycję raczej :)
Chciałabym wrócić tutaj do "anielskiego" tematu. Piszę właśnie drugi tom "Innych", a to sprawia, że właściwie jestem gdzie indziej... A ponieważ bardzo chcę się z Wami "widywać" na blogu i facebooku, czuję teraz pewien niedosyt kontaktu, bo pochłania mnie pisanie powieści.
Postanowiłam więc, że będziecie mnie aktywnie inspirować. W ramach tego ogłaszam konkurs fotograficzny. Na razie bez nagród - nie powinno to zniechęcać prawdziwie uduchowionych artystów, nieprawdaż (celowo nie stawiam tu znaku zapytania).

Proszę Was o wizerunki aniołów. Nie ograniczajcie się do fotografii cmentarnych - można wszak w anielskość ubrać modela lub modelkę. Można też wykorzystać sielskie klimaty zbliżających się Świąt - co komu w duszy gra. Szczegółowe instrukcje byłyby nie na miejscu.

Proszę i zachęcam! I zaczynam niecierpliwe zaglądanie na mój profil facebookowy.

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. No, kilka zdjęć wrzuconych ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Wię-cej! Wię-cej! :)
  I wyjdźcie też w plener. Wystarczy że ja siedzę nad laptopem...
  Uściski!
  E.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Ewoo! a rysunki mogą być?

  OdpowiedzUsuń
 5. Pleener? W taką pogodę, gdzie nie ma ani kawałka słońca, by odnosić się do cienia, zdjęcia nie wychodzą za dobre, do tego pada deszcz (chyba trzeba by było jeszcze zaopatrzyć się w asystenta trzymającego parasol nad głową, którego nie mam). ;]

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam, umknęło mi to pytanie o rysunki.
  Jak najbardziej! Nie śmiałam proponować :)

  A co do plenerów, to mroczne klimaty listopada mają twórczy potencjał. A także nastrój grozy i tajemniczości. Znaczy bardzo romantycznie jest, nawet jeśli tyłek marznie...
  Pozdrawiam!

  E.

  OdpowiedzUsuń
 7. Romantyzm - romantyzmem, a grypa - grypą. ;]

  OdpowiedzUsuń